Dřevěné divadlo

Informace pro organizátory

Plakáty

náhled plakátu

Nároky na prostor

Minimální rozměry pódia pro případ hry na vyvýšeném jevišti: 250 cm šířka, 160 cm hloubka. Pro případ hry na stejné výškové úrovni s diváky neplatí žádné omezení. Zkušenost ukázala, že hrát se dá prakticky kdekoli, od obývacího pokoje až po kinosál v multiplexu…

Světla

Dřevěné divadlo vlastní vybavení pro základní nasvícení scény. Na požádání si světla přiveze s sebou. Nutno zajistit napájení na 220 V.

Zvuk

Vždy používáme vlastní zvukové zařízení. Maximální výkon reproduktorů je 500 W. Na požádání je možné představení nazvučit, hlavový mikroport máme vlastní (jeho použití je vhodné zejména pro hraní v plenéru). V případě propojení zvukové aparatury s aparátem například divadelního sálu, postačí cinche a nebo canon konektor. Nutno zajistit napájení na 220 V.

Časové limity

Doba stavby scény:
20 minut
Doby bourání scény:
15 minut

Některé inscenace se dají v smontovaném stavu na jeviště ze zákulisí přinést, tím se chystání na jevišti zkrátí na 2 minuty. Výhodné pro estrádní programy.

Herecké zázemí

Postačí základní.

Parkování

Je velmi příjemné, když organizátor myslí na dopravu divadelní scény na místo hraní a zajistí průjezd divadelního vozu na místo i v případě, že ten den je pro ostatní auta vjezd zapovězen, například v případě hraní na pěší zóně atd.